Ana sayfa ÜrünlerSera Termal Ekranları

SUN06 Plastik Termal Ekran

SUN06 Plastik Termal Ekran

SUN06 Plastic Thermal Screen

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: EON/HESLY
Sertifika: ISO9001
Model numarası: SUN06
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı

Sera gölge ekranları tüm sera yetiştirilen bitkileri korumak için kullanılır. Sera gölgeleme sistemi, 4 mm genişliğinde alüminyumdan ve plastik bir şerit ile güçlü bir iplikle birlikte yapılmıştır. Özel alüminyum ve şeffaf plastik şeritler üstün yansıma ve iletim verimi sağlar. Bu, düşük bir gündüz sıcaklığının yanı sıra çok yüksek enerji tasarrufu sağlıyor ve gece boyunca ekin sıcaklığını ortam sıcaklığına yakın tutuyor. Sonuç, yapraklarda çiğ oluşumu için minimum riskle sera içinde daha iyi bir iklim, hastalık sorunlarını azaltmak ve enerji maliyetlerini düşürmektir.

Plastik örgülü gölge ağı örgü yapısı yeterli su buharının geçmesine izin verir ve ekranın alt kısmında yoğunlaşma damlalarının oluşmasını engeller. Esnek yapı, ekranın açık konumda çok küçük bir pakete katlanmasını ve böylece maksimum ışık iletimi yapılmasını sağlar.

Plastik örgülü gölgelik örgüsü, her türlü sera ve sera örtücü malzemeleri için bir iç ekrandır. Tepegöz tesisatları, sürgülü ve asılı olarak kullanılır.

Özel olarak örülmüş plastik hasır, mükemmel antistatik özelliklere sahip UV'ye dayanıklı bir üründür ve ekran uzun yıllar boyunca temiz ve etkili kalır. Uygulanan UV-dengeleyiciler serada kullanılan tüm kimyasallara dayanıklıdır.

İletişim bilgileri
Shenzhen GSP Greenhouse Spare Parts Co.,Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler