Ana sayfa ÜrünlerSera Motor Roll Up

JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi

JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi

  • JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi
  • JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi
  • JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi
JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: JMDM
Model numarası: JMDM-VG01
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: USD$400
Ambalaj bilgileri: Jmctrl@msn.cn
Teslim süresi: Miktarına göre 2-3 gün
Ödeme koşulları: T/T; Western Union; PayPal
Yetenek temini: 10, 000pcs/ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

Endüstriyel kontrolör

,

Sebze sera entegre kontrol sistemi

,

kontrol sistemi

Jingmin şirket bitki sera entegre kontrol sistemi başlattı, ayrıca akıllı sera kontrol sistemi denir, tarımsal sera, tarımsal çevre kontrolü, otomatik kontrol sistemi geliştirme ve üretim meteorolojik gözlem ortamı için özel olarak tasarlanmıştır.

1. Hangi JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi yapılabilir?
1). Seraları çevre sıcaklığı, çevre nemi, aydınlatma yoğunluğu, toprak sıcaklığı, toprak nemi, karbondioksit konsantrasyonu ve diğer tarımsal çevresel faktörler açısından ölçebilir.
2). Sera bitkisi büyümesinin şartlarına göre, pencere, rulo film, fan soğutma pedi, biyolojik yapay ışık, gübreleme işlemi vb. Otomatik kontrol anahtarı.
3). Otomatik bitki büyümesini kontrol etmek ve uygun bitki büyümesine kadar sera ortamını kontrol etmek, bitki büyümesine en uygun ortamı sağlamak.
4). Ekonomik operasyonda sera enerji tasarrufu statüsünü sağlayabilir, sera katılımsız otomasyon operasyonunu gerçekleştirir, personel emek yoğunluğunu düşürür, enerji tüketiminin sera etkisini azaltır ve işletir.
5). Ağa GPRS üzerinden veri her türlü izleyebilir, kullanıcı herhangi bir ağda kontrol edebilirsiniz ve ilgili operasyon için kullanıcı izinlerine göre.
6). Sahada solenoid valf uzaktan kumanda edebilir ve farklı gübreleme zamanlamasını ayarlayabilir; Uzaktan kumanda ve ziyaret farklı izinler ayarlayın, uzaktan kayıtlarla kayıt tutma.
7). Bazı kazaların olmasını önlemek için, toplanan veriler uyarı değerlerinin ötesinde kontrol odasına veya cep telefonuna alarm gönderebiliyorsa, toplanan veriler uyarı değeri olarak ayarlanabilir.
8). Sebze sera entegre kontrol sistemi otomatik sulama, otomatik püskürtme, otomatik gübreleme (sıvı hal) ve diğer işlevleri tamamlayabilir ve manuel müdahale gerekmez, sadece fare kolayca ofisteki karmaşık hareket tamamlanabilir ve sistem Otomatik modun ayarlanması, örneğin mevcut otomatik su alımına göre sulamanın gerekip gerekmediğini belirlemek, otomatik sistemi gerçekleştirmek.
9) Bilişim, istihbarat, bütün ders otomatizasyonu, yüksek verimli yönetim ve işletme, enerji tasarrufu ve çevre koruma, emek ve manuel işten tasarruf, bitkisel seralarda yapay yönetim maliyetlerini düşürmek, üretim verimliliğini ve ekonomik fayda sağlamak için tarımsal sebze seralari gerçekleştirilmesi, Gelecekteki tarımsal bilgi geliştirme gelişiminin

2. JMDM-VG01 Sebze sera entegre kontrol sistemi çekirdek denetleyicisi tanıtımı
Ana sınıf kontrol panosu olarak endüstriyel sınıf ARM'i kullanmak, profesyonel bir tasarım, güçlü parazit direnci, güçlü, istikrarlı ve güvenilir endüstriyel kontrol cihazıdır ve aşağıdaki işlevlere sahiptir:
1). 8 kanallı dijital nicelik girişi, 8 kanallı dijital miktar çıkışı, dış gövde indüksiyonu, kızılötesi bağlantı, duman sensörü, vb Ayrıca uzaktan kumanda anahtarı, su vanası, aydınlatma, motorlar, vb harici çalışma cihazları kontrol edebilirsiniz bağlayabilirsiniz.
2). 4 kanallı 0-10V analog miktar sinyal girişi, 4 kanal 0-10V analog miktar sinyal çıkışı, harici toprak sıcaklık ve nem sensörü, toprak PH sensörleri gibi analog giriş sensörünün her türlü bağlantısını yapabilir, frekans dönüştürücü hız kontrolünü kontrol edebilir, Oransal valf akısı, analog çıkış uygulamalarına ihtiyaç duyar.
3). İnsan dostu bilgisayar arayüzü ile 128x64 LCD modülü.
4). Veri almak ve göndermek için WIFI ve uzak ağ üzerinden kablosuz WIFI işlevini entegre eder, ayrıca cep telefonlarını, tablet PC'yi ve diğer terminal kontrollerini de kabul edebilir.
5). 433M lansman iletişim modülü ile entegre edilmiştir. 433 kablosuz uzaktan kumanda anahtarı ve diğer çevre birimleri tarafından kontrol edilebilir.
6). 315M alıcı iletişim modülü ile entegre olan uzaktan kumandadaki her türlü veriyi alabilir.
7). GSM / GPRS iletişim modülü ile entegre, arama yaparken hoparlör modunu seçerek SIM kartı takabilir, GPRS şebekesini, sesli iletişim işlevini destekleyebilir;
8). 1 kanal seri port iletişimini bütünleştirir, diğer çevresel ekipmanlarla iletişim kurabilir.
9) Entegre 1 kanal RS485 iletişim, RS485 arayüzü ile diğer çevresel ekipmanlarla iletişim kurabilir;
10). Entegre akıllı alarm fonksiyonu.
11). Nem alma fonksiyonunu entegre eder.
12). 1 DC motor sürücüsü çipini entegre eder, maksimum kalıcı akım 2A'ya kadar olabilir. Perde motorunu, kapı kilidini, motoru ve diğer çevre birimlerini sürmek için kullanılabilir.
13). Entegre aydınlatma yoğunluğu sensörü.
14). CO2 konsantrasyon sensörü ile entegre edilmiştir.

İletişim bilgileri
Shenzhen GSP Greenhouse Spare Parts Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Du

Tel: 1598930822

Faks: 86-755-3697709

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler